Kumburgaz Otel, Lüx Konaklama için Respiro Park Hotel

Genel

Kumburgaz Otelleri arasında Lüx Konaklama Keyfi için Doğru Adres Respiro Park Hotel, Erken Rezervasyon ve Uygun Fiyatlarımız için bizi arayın.

Kumburgaz otelleri denince ilk akla gelen Respiro Park Hotel, %100 misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Konsept tasarımlara sahip ve farklı alternatiflerde ki oda standartları ile turizm otelcilik sektöründe uzun yıllar hizmet vermektedir. Eşsiz imkanlara sahip olan Kumburgaz, Respiro Park Hotel; ister iş seyahati, ister tatil olanakları ile rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır.
STANDART ODALARIMIZ

” Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz ”

Otelimizde toplam 20 adet, geniş kullanım alanına sahip olan ve ihtiyaç duyacağınız teknik donanıma sahip olan Standart odamız bulunmaktadır. Tüm konaklama tercihlerinize göre ister iki ayrı yataklı, ister geniş yataklı seçenekleri mevcut olan Standart odalarımızda, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konaklama deneyimi yaşayacak, güne dinlenmiş ve zinde başlangıçlar yapacaksınız.
DELUXE JAKUZİLİ ODALARIMIZ

” KONFORLU KONAKLAMA DENEYİMİ ”

Otelimizde toplam 20 adet, geniş kullanım alanına sahip olan ve ihtiyaç duyacağınız teknik donanıma sahip olan Deluxe odamız bulunmaktadır. Tüm konaklama tercihlerinize göre ister iki ayrı yataklı, ister geniş yataklı seçenekleri mevcut olan Standart odalarımızda, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konaklama deneyimi yaşayacak, güne dinlenmiş ve zinde başlangıçlar yapacaksınız.
FAMILY AİLE ODALARIMIZ

” EŞSİZ DEKORASYONLAR ”

Otelimizde toplam 15 adet, geniş kullanım alanına sahip olan ve ihtiyaç duyacağınız teknik donanıma sahip olan Family odamız bulunmaktadır. Family odalarımızdan 3 tanesin de JAKUZİ tercihi bulunmaktadır. Tüm konaklama tercihlerinize göre ister iki ayrı yataklı, ister geniş yataklı seçenekleri mevcut olan Standart odalarımızda, kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konaklama deneyimi yaşayacak, güne dinlenmiş ve zinde başlangıçlar yapacaksınız.
43” LED TV
7/24 Resepsiyon & Oda Servisi
Telefon & Klima
Ücretsiz Wi / Fi Hizmeti
Buklet Malzemeleri
Ücretsiz Keetle/Set-Up
Balkon & Teras
Minibar
Emanet Kasası
Çalışma Masası
Makyaj Masası & Ayna
Saç Kurutma Makinası
Uyandırma Sevisi
Concierge Hizmeti
Günlük Temizlik & Housekeeping
ve çok daha fazlası
Share this

canlı müzik düğün organizasyonu erken rezervasyon havuz kumburgaz kumburgaz düğün kumburgaz günlük kiralık Kumburgaz Otel Kumburgaz Otelleri kumburgaz saatlik konaklama kumburgaz tatil yerleri Lüx Konaklama rezervasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir