SIKÇA SORULAN SORULAR ?

Respiro Park Hotel

Kumburgaz, Respiro Park Hotel hakkında merak ettikleriniz ve aklınıza takılan soruların cevabını bu sayfamızda bulacaksınız.

Konaklama süresine göre fiyat politikalarınızda değişiklik yapabiliyor musunuz ?

Uzun konaklama talepleriniz için tabi ki fiyat değerlendirmesi ve bazı indirimler uygulayabiliyoruz. Bu konu ile ilgili Satış & Pazarlama Departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Otelin giriş ve çıkış saatlerinde esneklik sağlayabiliyor musunuz ?

Elbette. Müsaitlik durumlarına ve oda blokaj durumlarına göre C/in – C/Out saatlerine esneklik uygulayabiliyoruz. Lütfen bu konu ile ilgili Rezervasyon Departmanımız ile iletişime geçiniz.

Otelinizin Aqua Park & Çocuk Havuzlarına dışarıdan giriş yapabiliyor muyuz ?

Tabi ki. Havuzlarımız ve Aqua Parkımız hem konaklayan misafirlerimiz için, hem de dışarıdan girişlere ÜCRETLİ olarak açıktır.

Ödemeler & Politikalar

Hangi ödeme yöntemlerini sağlıyorsunuz ?

Kredi kartı ile ödeme, mail order ile ödeme, banka kartı ile ödeme, hesaba havale ve bunun gibi en sık kullanılan ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır. Bu konu ile ilgili tüm taleplerinizi lütfen Muhasebe Departmanımız ile görüşün.

Kurumsal firma olarak firma anlaşması yaparak, tüm konaklama bedelini c/out sonrasında ödeyebiliyor muyuz ve fatura verebiliyor musunuz ?

Tabi ki. Talep etmeniz halinde ister bireysel, ister kurumsal fatura kesebiliyoruz. Kurumsal anlaşmalar için lütfen Satış & Pazarlama Departmanımız ile iletişime geçiniz.

Online rezervasyonlarını iptal edebiliyor muyuz, veya değişiklik yapabiliyor muyuz ?

Online kanallardan yaptığınız rezervasyonlarınızı iadesiz olmamak kaydıyla girişinize 72 saat kala ÜCRETSİZ olarak kanal üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Sizden her hangi bir ödeme alınmaz.

İmkanlar & Kolaylıklar

Otelinizde çocukların konaklamasına izin veriliyor mu ?

Tabi ki. Yanında ebeveynleri olması kaydıyla izin veriliyor.

Kahvaltılı veya Kahvaltısız Konaklama imkanı sağlıyor musunuz ?

Elbette. Dilerseniz kahvaltı dahil konseptimizde konaklayabilir, dilerseniz kahvaltısız olarak konaklama yapabilirsiniz.

Herşey dahil veya tam pansiyon konaklama imkanı sağlıyor musunuz ?

Talepleriniz doğrultusunda herşey dahil konseptimiz olmakla beraber, yarım pansiyon, tam pansiyon imkanlarımız mevcuttur. Bu konu ile ilgili talepleriniz için lütfen Satış & Pazarlama departmanımız ile iletişime geçiniz.